O autorze

Adwokat Marcin Wiśniewski

Nazywam się Marcin Wiśniewski i jestem adwokatem. Moją pasją jest bieganie i literatura kryminalna, ale przede wszystkim prawo, z którym związałem swoją przyszłość zawodową. Studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim były dla mnie oczywistym wyborem. Zdobytą wiedzę poparłem 3,5-letnią aplikacją adwokacką oraz praktykami w prestiżowych kancelariach w Krakowie. Od 2013 r. prowadzę indywidualną Kancelarię Adwokacką.

Moja praca polega na tym, by pomóc Ci w różnych kwestiach związanych z prawem. Zawsze podejdę do Twojego problemu w sposób indywidualny i precyzyjnie określę szanse oraz zagrożenia. Zajmując się daną sprawą jestem w stanie dostrzec to, czego inni nie widzą. To właśnie warunkuje nasz wspólny sukces.

Prowadzę kancelarię w Warszawie i Krakowie, ale możesz się ze mną skontaktować także online. Reprezentuję Klientów w sądach na terenie całej Polski.

Potrzebujesz wsparcia w sprawie o podział majątku lub zniesienie współwłasności? Skontaktuj się ze mną. Razem osiągniemy sukces.

Pomagam przy sprawach

O podział majątku

Czeka Cię sprawa o podział majątku? Pomogę Ci przebrnąć przez nią od początku do końca i dołożę wszelkich starań, by zakończyła się ona po Twojej myśli!

O zniesienie współwłasności

Masz problem z polubownym zniesieniem współwłasności i czeka Cię sprawa sądowa? Chętnie pomogę Ci dopełnić formalności i będą reprezentował Cię przed sądem!

O dział spadku

Podział spadku doprowadził do konfliktów i nieporozumień? Pomogę Ci doprowadzić do takiego podziału, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.